Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu - Dyskusyjny Klub Książki Skip to contentKatalog Online:  

Dyskusyjny Klub Książki
Dyskusyjny Klub Książki przy Bibliotece Raczyńskich Zaprasza Drukuj

Klub Książki u Raczyńskich, to spotkania miłośników literatury, lubiących pogawędki o książkach i chętnie dzielących się swoimi opiniami o lekturze. Nasza grupa składa się nie tylko z osób, które od lat czytają i czytają dużo, ale także z takich, które tak naprawdę swoją prawdziwą przygodę z literaturą dopiero zaczynają, bo ich wcześniejsze doświadczenia czytelnicze okazały się raczej niezbyt interesujące i ograniczały do lektur obowiązkowych. Uczestnictwo w Klubie nie nakłada żadnych obowiązków na klubowicza, ma jedynie zachęcić do lektury.

 
Dyskusja w gronie ludzi różnych zawodów, zainteresowań i pasji pozwala często spojrzeć na dany tytuł z innej perspektywy, czasem na nowo go zrozumieć. Uczestnicy spotkań Klubu Książki u Raczyńskich są zachęcani do aktywnego udziału w programie poprzez, udział w spotkaniach autorskich i panelach dyskusyjnych.
Wszelkie pytania prosimy kierować do moderatorów grupy, Magdaleny Drogoś-Kraszewskiej Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Michała Gustowskiego Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub do Działu Udostępniania przy Al. Marcinkowskiego 23/24 tel. 61 88 58 926.
Zachęcamy także do śledzenia naszej strony na facebooku - Klub Książki u Raczyńskich
 
Serdecznie zapraszamy 
 
Najbliższe spotkanie Drukuj
Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Klubu Książki 27 kwietnia o godzinie 18.00 do sali nr 1. Poświęcimy je powieści Nie dochodzą tylko listy nienapisane Michaiła Szyszkina.

Czytaj
 
Harmonogram spotkań Klubu Drukuj

26 stycznia,  godzinia 18.00, sala nr 1.

Jak pokochać centra handlowe Natalia Fiedorczuk

 23 lutego, godzinia 18.00, herbaciarnia

Głód Martin Caparros

30 marca

Płyń z tonącymi Lars Mytting

27 kwietnia  godzinia 18.00, sala nr 1.

Nie dochodzą tylko listy nienapisane Michaił Szyszkin

25 maja

Oryks i Derkacz Margaret Atwood

22 czerwca

Polska odwraca oczy Justyna Kopińska

 

 


 

Czytaj