Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu - Dyskusyjny Klub Książki Skip to contentKatalog Online:  

Dyskusyjny Klub Książki
Dyskusyjny Klub Książki przy Bibliotece Raczyńskich Zaprasza Drukuj

Klub Książki u Raczyńskich, to spotkania miłośników literatury, lubiących pogawędki o książkach i chętnie dzielących się swoimi opiniami o lekturze. Nasza grupa składa się nie tylko z osób, które od lat czytają i czytają dużo, ale także z takich, które tak naprawdę swoją prawdziwą przygodę z literaturą dopiero zaczynają, bo ich wcześniejsze doświadczenia czytelnicze okazały się raczej niezbyt interesujące i ograniczały do lektur obowiązkowych. Uczestnictwo w Klubie nie nakłada żadnych obowiązków na klubowicza, ma jedynie zachęcić do lektury.

 
Dyskusja w gronie ludzi różnych zawodów, zainteresowań i pasji pozwala często spojrzeć na dany tytuł z innej perspektywy, czasem na nowo go zrozumieć. Uczestnicy spotkań Klubu Książki u Raczyńskich są zachęcani do aktywnego udziału w programie poprzez, udział w spotkaniach autorskich i panelach dyskusyjnych.
Wszelkie pytania prosimy kierować do moderatorów grupy, Magdaleny Drogoś-Kraszewskiej Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Michała Gustowskiego Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub do Działu Udostępniania przy Al. Marcinkowskiego 23/24 tel. 61 88 58 926.
Zachęcamy także do śledzenia naszej strony na facebooku - Klub Książki u Raczyńskich
 
Serdecznie zapraszamy 
 
Najbliższe spotkanie Drukuj

Jesienią rozpoczynamy cykl spotkań z literaturą poruszającą temat utraty i żałoby. W listopadzie porozmawiamy o dwóch książkach Dziennik żałobny Ronalda Barthesa oraz Cień mojego dziecka Pietera Fransa Thomese.

Na najbliższe spotkanie Klubu Książki zapraszamy 16 listopada o godzinie 18.00 do sali nr 1.

 

Do zobaczenia

Czytaj
 
Harmonogram spotkań Klubu Drukuj

12 października

Mama odeszła Joyce Carol Oates oraz Umarł mi Ingi Iwasiów

16 listopada

Dziennik żałobny Ronalda Barthesa oraz Cień mojego dziecka Pietera Fransa Thomese

14 grudni

Ćwiczenia z utraty Agaty Tuszyńskiej oraz Rok magicznego myślenia Joan Didion

 

 

 


 

Czytaj