Od 30 listopada Biblioteka znów otwarta

Od 30 listopada Biblioteka znów otwarta

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

od 30 listopada otwieramy dla Was Bibliotekę!

W Bibliotece Raczyńskich należy zasłaniać usta i nos, zachowywać dystans, dezynfekować ręce dostępnymi środkami. W każdej placówce wyznaczony jest limit osób, mogących jednocześnie przebywać na terenie Biblioteki. W związku z tym prosimy, by skrócić maksymalnie czas wizyty i pozwolić skorzystać z naszej oferty jak największej liczbie Czytelników. 

Działamy z wolnym dostępem do półek. Wznowione zostają usługi Książka dla seniora i Czytanie bez barier. Czytelnia działa na dotychczasowych zasadach, tj. wymagana jest rezerwacja godziny i materiałów bibliotecznych wysłana maliowo na adres: informacja@bracz.edu.pl. Szczegóły działania czytelni dostępne są w artykule
Godziny otwarcia Biblioteki pozostają bez zmian. Ewentualne zamknięcia filii z powodów losowych prosimy jak zawsze sprawdzać na stronie w zakładkach Filie i Komunikaty.

Termin zwrotu materiałów bibliotecznych, których pierwotny termin przypadał w czasie zamknięcia, został przedłużony do 7 grudnia.

Serdecznie dziękujemy za Państwa poparcie i głosy w konsultacjach, które przyczyniły się zmiany zapisu w rozporządzeniu i pozwolą na nasze spotkanie!

Do zobaczenia w Bibliotece Raczyńskich.  Rozmiar czcionki
Kontrast