Biblioteka w sierpniu

zdjęcie Biblioteki

Biblioteka w sierpniu

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

w związku z kontrolnym spisem księgozbioru Wypożyczalni, w sierpniu Wypożyczalnia będzie zamknięta. Ewentualne zwroty, związane m.in. z obiegówkami, przyjmować będzie Informatorium na II piętrze. Książki i audiobooki pożyczone po 1 lipca otrzymają datę zwrotu 10 września, a multimedia (muzyka i filmy) wypożyczone po 19 lipca otrzymają datę zwrotu 10 września. Zapraszamy do korzystania z księgozbioru filii.

Informujemy, że w soboty lipca i sierpnia główny gmach Biblioteki (Wypożyczalnia, czytelnie, Biblioteka dla dzieci) oraz Filia Naramowicka i Filia Wildecka będą nieczynne.

Od 1 lipca wznawiają działalność czytelnie: multimedialna i czasopism (II piętro nowego gmachu). Będzie można z nich korzystać bez konieczność zapisów, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-20.00. Zamówienia na zbiory do korzystania na miejscu prosimy składać elektronicznie poprzez katalog on-line. Dotyczy to kolekcji KP (Księgozbiór podstawowy), ARDz (Archiwum Dziecięce), CARDz (Czasopisma Archiwum Dziecięcego), CCZYT (Czytelnia Ogólna Czasopism), CZP (Magazyn Czasopism). Wystarczy zalogować się do swojego konta Czytelnika i wyszukać interesującą pozycję, a następnie kliknąć przycisk Zamów/Zarezerwuj.

Zbiory specjalne będą udostępniane w czytelni na III piętrze od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00. Obowiązuje wcześniejsze umówienie terminu wizyty (zbiory.specjalne@bracz.edu.pl).